30 września 2017r., w sobotę, na boisku piłkarskim w Ocicach, odbył się, kolejny mecz rundy jesiennej w kategorii trampkarzy, organizowany w ramach rozgrywek OZPN Jelenia Góra. Drużyna UKS „Sokół” Ocice zmierzyła się z zespołem TS Parzyce. Cały mecz musieliśmy grać w osłabieniu ponieważ choroby, wyjazdy i inne sprawy sprawiły, że pierwszy raz na mecz przyszło tylko dziesięciu zawodników. Rywal mimo że jest debiutantem w rozgrywkach OZPN, to przyjechał bardzo silnym fizycznie składem. Mecz odbywał się pod znakiem naszego zaangażowania i bardzo ambitnej walki. Do przerwy prowadziliśmy grę nie dając się stłamsić silniejszemu fizycznie przeciwnikowi. Od początku drugiej połowy, mimo ubytku sił graliśmy z jeszcze większym zaangażowaniem dzięki czemu udało nam się zremisować 1 : 1. Wyniki bardzo cieszą, budują atmosferę, pokazują dobre efekty pracy ale wciąż dla nas nie są najważniejsze. Chcemy dobrze się bawić i systematycznie robić postępy. Przyjdź do nas i znajdź nowych przyjaciół.
Zapraszamy!!!