17 listopada w Wałbrzychu odbyły się Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w lekkiej atletyce. Był to kolejny dobry start uczniów ZSP w Ocicach. Zmagania, z tytułem Mistrza Dolnego Śląska w skoku w dal , zakończył Kacper Mosorka. Po zaciętej walce, III miejsce w pchnięciu kulą wywalczył Karol Kozioł , zaś Daria Chromińska, w mocno obsadzonym biegu na 600m, zdobyła IX miejsce, plasujące ją w ścisłej czołówce biegaczek województwa na tym dystansie.
Sukcesy naszych podopiecznych na tak prestiżowych zawodach cieszą niezmiernie, ale równie budujący jest fakt, iż wszyscy uczniowie naszej szkoły, zaangażowani w wyczynową rekreację , systematycznie poprawiają swoje osiągnięcia, godząc , z powodzeniem, naukę i sport. Gratulujemy dotychczasowych dokonań i życzymy kolejnych!
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy kolejnych sukcesów, a za Kacpra trzymamy Kciuki, który uzyskał prawo startu w Mistrzostwach Polski, które odbędą się 30.11.2019r. w Toruniu.

