• Kosmiczne warsztaty

• Centrum Animacji Foremka w naszej szkole

30 stycznia uczniowie klas I-III wzięli udział w  zajęciach pt. „Kosmiczne sztuczki naukowe”, prowadzone przez panią Agatę z Centrum Animacji Foremka.

Podczas prowadzenia różnych eksperymentów uczniowie tworzyli wystrzałową rakietę, kosmiczny taniec,  podziwiali pokaz kosmobaniek oraz wykonali galaktykę w słoiku ze świecącymi kosmicznymi kamieniami.

Całe spotkanie przyniosło wiele pozytywnych emocji i nowych doświadczeń naszym uczniom.

• Dzień Babci i Dziadka w wykonaniu klas I-III.

• Bóg nie mógł być wszędzie, dlatego stworzył DZIADKÓW !

Kochana Babciu !

W dniu Twojego święta

życzymy byś była

zawsze uśmiechnięta !

Kochany Dziadku !

Miej uśmiech na twarzy,

niech Ci się spełni

wszystko o czym marzysz !

Kochana Babciu, kochany Dziadku ,

Tobie dziś DZIĘKUJEMY,

za ciepło , którego nie znajdziemy

w żadnej innej osobie.

Za miłość i opiekę.

Jesteście dla Nas miłością

i ciepła ostoją...

• Program Umiem Pływać w klasie II

• „UMIEM PŁYWAĆ’ Od września do listopada 15 uczniów z klasy II brało udział w powszechnym projekcie nauki pływania „Umiem pływać” realizowanym przez Dolnośląską Federację Sportu w ramach dotacji Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Głównym założeniem projektu było nabycie przez uczniów podstawowych umiejętności pływania, rozwijanie i podnoszenie sprawności fizycznej, zachęcanie do systematycznego uprawiania sportu w czasie wolnym od nauki oraz zachęcanie i wdrażanie do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia. Swoje umiejętności pływackie uczniowie doskonalili pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora oraz ratowników. Zajęcia cieszyły się dużą popularnością wśród dzieci, które chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych ćwiczeniach oraz korzystały z dostępnego wyposażenia basenu. Z niecierpliwością oczekiwały na każdy kolejny wyjazd.